hapiky

Víte jaký je počet různých kovů v jednom chytrém telefonu?

https://www.sto­plusjednicka.cz/mo­bilni-telefon-v-mixeru-v-jedinem-chytrem-telefonu-je-62-ruznych-kovu

Nejlepší odpověď
aliendrone

Tak dodám ke Keplerovi, že tam bude jistě cín, také nikl, kadmium, lithium… Kdyby se to mělo vypsat všechno (včetně dopování v polovodičích prvky jako je Indium), tak jich tam bude pravděpodovně většina z vyskytujících se.

Jistě tam NEBUDE Technecium. ;) :D :D

Další odpovědi
Kepler

Nevím, ale tipoval bych hliník, měď, zlato…asi jich bude víc.

jáára

hapiky

jáára: Přidej

jáára

42 je odpověď na základní otázku života a všeho.

hapiky

Kepler: Ne jen víc, ale mnohem víc.