Kelt

Víte jakou rychlostí by se pohyboval člověk, který by měl sedmimílové boty?

Stačí si zadat 7 mil odpovídá 11,2 km. Pokud je to za sekundu, znamená to , že ten člověk se pohyboval druhou kosmickou rychlostí, a to se vzdaluje od země. Nevím, v které době to vzniklo toto označení, ale je to zajímavé.
Co myslíte? Děkuji.

Odpovědi
zbyndo

Presne tak,ak by mal ten človek urobiť krok za sekundu, išiel by rýchlosťou 40 320 km/h,a to je zaujímavé, že práve za hodinu byť by obišiel zemeguľu