jirka F

Víte, že v neděli 15. 9. 2019 zbývá už jen 100 dnů do Štědrého dne?

Víte že v neděli 15.9.2019 zbývá už jen 100 dnů do štědrého dne?Začínáte už se pomalu připravovat nebo je to pro vás ještě hodně daleko?

g) jiná odpověď(hlasujte a) a do odpovědi napište g) jiná odpověď a pište.

Víte jako že v neděli 15.9.2019 zbývá už jen 100 dnů do štědrého dne?

Nejlepší odpověď
Kepler

a) ještě jsem o tom ani nepřemýšlel

Další odpovědi
Drap

a) ještě jsem o tom ani nepřemýšlel

Špatná anketa.Chybí jiná možnost. Do Silvestra to je 107 dní

briketka10

d) připravuji se částečně

Nějaké dárečky už mám koupený :)
Ale ta informoce mi unikla..

marci1

a) ještě jsem o tom ani nepřemýšlel

Ještě stále, až do 23. září 2019 do 09:49:29h, je LÉTO! 🙂