víte jaké barvy má váš mozek?

Doplňuji:
šedá hmota,která se skládá z neuronů,červená-krev která přináší kyslík,nervová vlákna která spojují šedou hmotu jsou bílá,černé části se nazývají substantia nigra-latinský výraz pro černou substanci,její černou barvu jí dává neuromelanin,spe­cializovaný typ pigmentu,který je odpovědný za barvu pokožky a vlasů

Nejlepší odpověď
kropitko

Teď už žádný, mozek nemám,před cca dvěma týdny jsem se odbarvila…

Doufám,že to není znát?

Další odpovědi
panenka

Dočetla jsem se že mozek vytváří růžovou barvu spojující mezeru mezi červenou a fialovou.

Zdroj: http://www.ide­je.cz/cz/clan­ky/ruzova-vlastne-neni-barva

quentos

šedivej starostmi a občas zfialoví namáháním :{)>

anonym

kropítko tak asi u vás i u mě jedna barva mozku vypadla když si musíme barvit vlasy

kropitko

není mozek,není barva

anonym

nejlepší odpoved dne smála jsem se snad 5 minut,Kropítko musím vám poděkovat to jak ted trpím tak aspon někdo mi zlepšil náladu