Avatar uživatele
annas

Víte, jak zůstat dlouho mladým?

  1. Zahoďte nepodstatné číslovky – věk, váhu, výšku.
  2. Ponechte si jen několik veselých přátel.
  3. Neustále se učte.
  4. Těšte se z jednoduchých věcí.
  5. Často se smějte, dlouho a nahlas.
  6. Obklopte se tím, co milujete.
  7. Dbejte o své zdraví.
  8. Nepodnikejte výlety (např. do nákupního centra) s pocitem viny.
  9. Při každé vhodné příležitosti řekněte lidem, že je máte rádi.
  10. Žijte, dokud jste naživu. Jediná osoba, která je při nás po celý život, jsme my sami.

Je toto desatero pravdivé?
Doplňuji:
Mně se toto desatero líbí. Neodmítám však přátele, i když neoplývají humorem. Občas řeším i některou uvedenou číslovku. Důležité je být optimisticky naladěný.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 11Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Jahoda, Marvan, lorja, anonym, dagry, vagra, rynek878, Rico, anonym, zjentek před 5055 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
1popelka1

Já bych řekla, že je pravdivé a shrnula bych je do jediného bodu : Buďte pozitivní optimisté 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Moc pěkné desatero,některé body si budu muset přidat,ale jedno je pravda,každý je tak starý,jak se cítí, já se většinou cítím o 10 let mladší, takže tak kolem padesátky, tak to není přeci tak zlé?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Desatero jsem si přečetla několikrát a kupodivu jsem zjistila, že se tím vším řídím. Aniž bych tušila, že toto vše mě vlastně udržuje v dobré náladě,při všem tom zlém co jsem v životě prodělalala. Samozřejmě, že nejsem vysmátý klaun neustále, moje práce mě teda opravdu dost často „vyždímá“, ale snažím se právě proto se vždycky něčím hezkým obdarovat nebo zajdu s děckama do hospůdky a „pustíme“ tam nějakou kačku a vůbec to neřešíme. A navíc jsem Střelec a ti mají dáno, že jsou to veselí klauni s pomalovanou tváří a život berou s nadhledem. No něco na tom v mém případě bude. Takže já s tímto desaterem souhlasím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Vždy jsem si myslela a i nadále myslím, že věk je v hlavě.
Už jsem to zde někde psala, ale zjistila jsem, že mám stejné nápady i názory jako má o generaci mladší kadeřnice. Její maminka je stejného věku se mnou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Je pravdivé, ale některé body splnit nelze nebo je splnit neumíme, ač bysme chtěli. Nebo to prostě nejde z některých důvodů. Ani já nezvládám všechny uvedené body.. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

No je to hezké,dokonce až moc,ale škoda že se tím nejde řídit vždycky.Mám život ráda a někdy bych řekla,že tohle desatero i překračuju,ale někdy to prostě nejde,ačkoliv bychom chtěli sebevíc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Desatero je vskutku velmi pravdivé,až na několik maličkostí:Ponechte si jen několik veselých přátel.To mám ty,kteří nemají pusu od ucha k uchu opustit?Váhu někteří těžko mohou jen tak zahodit,ale musí ji pečlivě hlídat.Tedy ,já bych zahodil desatero a dělal bych vše ,jako mladý člověk a optimisticky naladěný a myslící pozitivně. Snažil bych se být dobrým člověkem, přinášející lidem radost,aby se radovali ze setkání a ze života.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
lorja

Já bych tam ještě přidala :Do zrcadla se dívej jen v nejnutnějším případě.

před 5041 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek