Avatar uživatele
eLx

Víte, jak vás vnímá vaše okolí? Myslíte, že jste sebekritičtí?

AD1. Jaké charakterové vlastnosti vám připisují, jaký temperament, jaké zlozvyky…

AD2. Zda dokážete odhadnout, jaké budou reakce lidí na vaše „akce“ (verbální, dotekové, neverbální a tak dále). Zda si myslíte, že se vaše představa shoduje s realitou nebo žijete spíše ve svém ukřivděném či pohádkovém světě.

Díky. :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, dědapetr před 4582 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Sám sebe neposoudím,to musí okolí a lidí ve svém okolí se neptám a jak mě berou mě je jedno,je to jen jejich věc a já si s tím hlavu nezatěžuji.Stejně mnozí říkají jedno a myslí něco úplně jiného.A v tak velkém sídlišti se ani moc neznáme.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

jaká jsem taková jsem moje okolí se mě nesnaží předělat a zná mne,
že musím stále něco vymýšlet, dělat a nerada zahálím,/tím jsem neklidná a stále v kalupu/
jinak zlozvyky – říkám lidem pravdu i když se jim to nelíbí, to je asi nejhorší zlozvyk
a ráno brzy" straším"- nemohu dospat…to abych už zase mohla něco dělat

a opravdu si nestavím vzdušné zámky ,žiji v realitě a ráda

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

nejsem sebekritický.

nezajímá mne, co si lidi o mne myslí.

neodhaduji, jaké budou reakce lidí na moje „akce“ (verbální, dotekové, neverbální a tak dále), protože se jim snažím vyhýbat, snad s výjimkou verbálních – a tam si servítek před ústa nedávám. Právě proto, že realita je, bohužel, mnohdy horší, jak se zdá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Myslím, že mne okolí bere takového jaký jsem.A taky jsem přesvědčen, že jsem dostatečně sebekritický a žiju v realitě. Takovéto posouzení však člověk obtížně může dělat sám za sebe

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek