stepi

Víte jak správně namixovat hudbu, aby nebyly slyšet divné ostré přechody mezi písničkami?

Mám velkou prosbu, byl by prosím někdo ochotný namixovat mi písničku? Můžeme se domluvit např. přes email.Moc děkuji.

Odpovědi
kelley

Musíš použít buď

  1. fade out (postupné ztišování) u té končící a pak fade in (postupné zesilování) u té začínající

nebo b) crossfade mixing – tj. končící skladba se postupně ztlumuje a další naopak zesiluje a zároveň míchá do té předchozí.