Kepler

Víte, jak si hrají levharti a impaly?

Jak je to možné?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=yJpT-72gveA

Odpovědi
Alesh

No, tak něco jako když si hraje kočka s myší. Chvilku to vypadá jako vzájemná hra, nakonec ale kočka tu myš zakousne. Zde to dopadlo naprosto stejně. Nevidím na tom nic tak zvláštního.

replicator

To je normální. Některá zvířata vážně nejsou blbá jak si myslí lidé.
Dokáží se soustředit i 12 hodin na jeden objekt a přitom myslet na tisíce věcí…
Mládě není moc rychlé a lze se na něm naučit jak bude reagovat, bojové pohyby, předvídání pohybů, vražení drápu nejefektivněji pro sražení atd.
Rychlost není hlavní, při uhýbu se zkracuje děsně moc rychlost a lovení není snadná věc.

Petr Kaňa

Ne