marci1

Víte jak se zbavit „trolla“ ?

Ignorovat, NEKRMIT. ☹
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tro­ll_%28internet%29
Doplňuji:
Ad „zzzlatokopka“, samozřejmě s Tebou souhlasím, ale pořád jsem doufala, že pokud mazal otázku smaže a není závadná dle kodexu odpovědi.cz, tak ji admin vrátí zpět. Nesleduji to, takže nevím. Díky. 🙂

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Troll je důsledkem mazala. Netřeba se zbavovat trolla, stačí se zbavit mazala:-)

Valká část trollení je tady proto, že je naštval mazal a oni se takto mstí, bohužel nám všem:-(((

Další odpovědi
Pepa25

Přesně. Už několikrát jsem to tu chtěl napsat. On chce jen naši pozornost, provokuje avatary a nicky, miluje politické a náboženské otázky/odpovědi, kde se může vyřádit. Nejhorší, co ho může potkat, je nezodpovězená otázka …

anonym

Ignorovat jako mě:
http://www.od­povede.sk/

Pepa25

zzzlatokopka: nesouhlasím. Jeho chování je výsledek jeho problémů … Adminy a sourozence bych do toho netahal.

briketka10

na slovenských odpovědích je to hrůza
nevíme co dělat píšeme adminům a
nic se neděje teď je celá stránka plná
sprosťáren :(

zzzlatokopka

Admin ji vrátí, ale je na třetí straně, tam už moc lidí nechodí, takže se tazatel dočká možná tak jedné opovědi:-((( Podle toho blbého kodexu se otázka nesmí opakovat, takže se tazatel dozví prd ☹

Navíc pokud ji smaže někomu novému, tak se většinou naštve, jde na jinou poradnu a nás ostatní ochudí o zajímavý dotaz.

Myslím si, že častý mazal je www.

marci1

Myslím si ale, že to co troll provádí na slovenských stránkách, je už opravdu moc. ☹

zzzlatokopka

To na slovenských stránkách už není o trollení, to už je na hranici zákona.

Mě to taky štve, ale nějak ho i chápu, občas se tady taky tak vytočím, že o trollení uvažuju:-DDD

marci1

Nechápu, proč ty vulgarity nikdo nesmaže. ☹

zzzlatokopka

Nikdo tam není zlatej ani stříbrnej a admin asi umřel:-(((

marci1

Smůla. ☹