Avatar uživatele
marci1

Víte jak se zbavit „trolla“ ?

Ignorovat, NEKRMIT. ☹
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Tro­ll_%28internet%29
Doplňuji:
Ad „zzzlatokopka“, samozřejmě s Tebou souhlasím, ale pořád jsem doufala, že pokud mazal otázku smaže a není závadná dle kodexu odpovědi.cz, tak ji admin vrátí zpět. Nesleduji to, takže nevím. Díky. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? jjj123456789, Pepa25, gecco, zzzlatokopka před 3319 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Troll je důsledkem mazala. Netřeba se zbavovat trolla, stačí se zbavit mazala:-)

Valká část trollení je tady proto, že je naštval mazal a oni se takto mstí, bohužel nám všem:-(((

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pepa25

Přesně. Už několikrát jsem to tu chtěl napsat. On chce jen naši pozornost, provokuje avatary a nicky, miluje politické a náboženské otázky/odpovědi, kde se může vyřádit. Nejhorší, co ho může potkat, je nezodpovězená otázka …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ignorovat jako mě:
http://www.od­povede.sk/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

zzzlatokopka: nesouhlasím. Jeho chování je výsledek jeho problémů … Adminy a sourozence bych do toho netahal.

před 3318 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

na slovenských odpovědích je to hrůza
nevíme co dělat píšeme adminům a
nic se neděje teď je celá stránka plná
sprosťáren :(

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Admin ji vrátí, ale je na třetí straně, tam už moc lidí nechodí, takže se tazatel dočká možná tak jedné opovědi:-((( Podle toho blbého kodexu se otázka nesmí opakovat, takže se tazatel dozví prd ☹

Navíc pokud ji smaže někomu novému, tak se většinou naštve, jde na jinou poradnu a nás ostatní ochudí o zajímavý dotaz.

Myslím si, že častý mazal je www.

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Myslím si ale, že to co troll provádí na slovenských stránkách, je už opravdu moc. ☹

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

To na slovenských stránkách už není o trollení, to už je na hranici zákona.

Mě to taky štve, ale nějak ho i chápu, občas se tady taky tak vytočím, že o trollení uvažuju:-DDD

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Nechápu, proč ty vulgarity nikdo nesmaže. ☹

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzlatokopka

Nikdo tam není zlatej ani stříbrnej a admin asi umřel:-(((

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Smůla. ☹

před 3319 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek