rybíz

Víte jak se vyhnout pokutě za rychlou jízdu?

TŘEBA TAKHLE:
dopravák zastaví auto,které vysoce překračuje rychlost a povídá-dobrý den,váš řidičský průkaz-nemám,ten mi sebrali před chvílí vaši kolegové,když mě chytili vožralýho-tak technický průkaz-cože techničák,nemám,vždyť já jsem tak zlitej,že ani nevím,kde sem to auto ukrad-to je kradený auto?!-jo,ale moment,kouknu se do kastlíku,myslím,že jsem tam něco takového zahlídl,když jsem tam házel pistoli-jakou pistoli?-no jak jsem s ní vodprásk toho podělanýho řidiče,co mi překážel v tomhle autě.jestli chcete vidět jeho zdechlinu,tak je v kufru–dopravák zavolá zásahovku,ta jej obklíčí a velitel povídá-řidičák!-tady prosim-techničák!-tady-můžu kouknout do přihrádky?-jasně(žádná pistole)-a do kufru?-samozřejmě(žádná mrtvola)-tak teď jsem trochu zmatený,tady kolega mě zavolal,že jedete opilý bez papírů,v kradeném autě,ozbrojený a s mrtvolou v kufru-no to je skvělý a vsadím se,že bude ještě tvrdit,že jsem jel moc rychle,ne????­?????????

Odpovědi
dennis15

Hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi (trapnýýýý)

venkovan

Dá – jet rychleji než policie za vámi. Potom ta popsaná situace nemůže nastat.