Avatar uživatele
rybíz

Víte jak se vyhnout pokutě za rychlou jízdu?

TŘEBA TAKHLE:
dopravák zastaví auto,které vysoce překračuje rychlost a povídá-dobrý den,váš řidičský průkaz-nemám,ten mi sebrali před chvílí vaši kolegové,když mě chytili vožralýho-tak technický průkaz-cože techničák,nemám,vždyť já jsem tak zlitej,že ani nevím,kde sem to auto ukrad-to je kradený auto?!-jo,ale moment,kouknu se do kastlíku,myslím,že jsem tam něco takového zahlídl,když jsem tam házel pistoli-jakou pistoli?-no jak jsem s ní vodprásk toho podělanýho řidiče,co mi překážel v tomhle autě.jestli chcete vidět jeho zdechlinu,tak je v kufru–dopravák zavolá zásahovku,ta jej obklíčí a velitel povídá-řidičák!-tady prosim-techničák!-tady-můžu kouknout do přihrádky?-jasně(žádná pistole)-a do kufru?-samozřejmě(žádná mrtvola)-tak teď jsem trochu zmatený,tady kolega mě zavolal,že jedete opilý bez papírů,v kradeném autě,ozbrojený a s mrtvolou v kufru-no to je skvělý a vsadím se,že bude ještě tvrdit,že jsem jel moc rychle,ne????­?????????

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Miroslavst, flodur, iceT před 4878 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dennis15

Hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi, hi (trapnýýýý)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Dá – jet rychleji než policie za vámi. Potom ta popsaná situace nemůže nastat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek