Víte jak se stahuje nejlépe z youtube?

Bez instalace nějakého programu,jdou jak mp3 tak i videa.
Rád bych vám to s radostí předal.
Jugar
Doplňuji:
DownloadHelper,ne­brat.....
stačí když dané video na youtube spusíš,pak stop a za www.napíšeš
ss, pak se ti otevře tabulka a tam si zvolíš co potřebuješ,
tak šťastnou volbu všem.

Odpovědi
Anduliska

Já nejčastěji stahuji zde: http://mp3s.na­druhou.net/sta­hovac/

suaeda

Z youtubka stahuji většinou pomocí zásuvného modulu pro Firefox – DownloadHelper. Videa to stahuje slušně. Podobných aplikací bude asi více.

setapouch

Ano. Stačí se zeptat googlu na youtube download online.

jjj123456789

vím

postcd

já napíšu do googlu: youtube download
a jedna z TOP 4 stránek určitě funguje

quentos

osobně používám program ATube Catcher, jinak zdejší uživatelé to vědí dozajista všichni, protože podobná otázka už tu byla xkrát

metalavenged

Já osobně používím tohle: http://www.youtube-mp3.org/ ale je to pouze na hudbu. :)

zelí

Použivam aplikaci Videoder z google storu. Bohuzel uz tam neni. :D

anonym

Podobná otázka tu možná byla xkrát,ale řešení určitě ne,jelikož nepotřebuješ žádný Atube Catcher ani jiný program jak jsem psal výše,stačí napsat za tečku co je za www.ss a enter a žádná instalace programu.