kurec

Víte jak se jmenuje tato žena?

Pravděpodobně to bude někdo z japonské vlády.

Nejlepší odpověď
marci1

Yuriko Koike-guvernérka Tokia. 🙂
https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Yuriko_Koi­ke

Další odpovědi
agentpv

瑞穂 奥多摩稲城

Edison

Není to guvernérka Thaiwanu?? Nebo Hongkongu… nebo kýho hroma…

Jen hádám…

aliendrone

Já osobně ji neznám ani od pohledu. Jestli to je Japonka jak tvrdí marci1 (a vypadá to VELMI PRAVDĚPODOBNĚ!) a pokud to není ta Yuriko Koike, tak to bude buď Fuchimi Napichu, popřípadě Maji Yakojama. Fakt nevím, počekj jak se vyjádří Kepler (místní sexpert přes ženy). Jestli je bohatá (hodně!), bude to vědět i zjentek. Víc už asi nepomůžu. ;) :D :D