Avatar uživatele
marci1

Víte, jak se dožít 117 let?

Dnes zemřela nejstarší obyvatelka na Zemi. Co říkáte na její jídelníček: tři vejce denně, z toho dvě syrová, a trochu mletého masa, také částečně syrového.
http://www.ces­kenoviny.cz/zpra­vy/zemrela-italka-emma-moranova-nejstarsi-clovek-na-svete/1473831

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? gecco před 2561 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak to mám dobrou šanci, miluju tatarák se syrovým žloutkem! To moje kouření, chlastání a nadváha snad není tak důležitá… 🙂

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zjentek

Souhlas s Drapem- Pro každého platí něco jiného.
Podobnýho věku se dožil vynálezce LSD. Jídelníček- LSD!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Ano četl jsem už před chvílí. To ale neni recept. Pro každého platí něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Stať sa výnimkou a žiť tak, akoby ste sa mali dožiť aspoň 150 rokov.
Každý človek je originál a preto nemožno zovšeobecňovať život jedného človeka.
„Někdo holky, jiný vdolky.“ hovorí staré príslovie a platí to aj o spôsobe nielen stravovania, ale celkovo duševného i fyzického života.
Vo všeobecnosti sa ľudský život každou generáciou predlžuje. V praveku bol priemer života 30 rokov a dnes? Samotný odchod do „výslužby“ je posúvaný na 65 rokov, priemer „životnosti dôchodcu“ je 15 rokov.
Kto sa dožíva najviac rokov? Sú to ľudia žijúci plným fyzickým i duševným životom, životom v prírode mimo škodlivých exhalátov civilizácie. Ľudí, ktorí sa neboja smrti, ale čakajú ju so vztýčenou hlavou a smelo jej pozerajú do očí.
A čo robíme my? Vo všeobecnosti väčšina z nás po odchode z aktívneho života pasívne dožíva.
Prepáčte, nemám čas na prázdne reči… musíme aktívne žiť.

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek