Manijak

Víte jak přijít do pěti pracovních dnů k 10 tisícům ,–kč?

Nejlepší odpověď
www

Půjčkou u banky, známých ap, prodat něco..
Loupež nedoporučuji 😁

Další odpovědi
huxa

2tisíce denně zas tolik není, dle tvé otázky nemáš šanci sehnat nějaké dobré místo/brigádu.
Doporučil bych třeba si sehnat brigádu v Rakousku nebo Německu.

fandosaurus

Možná striptér… :D

Lukasy

Legálně moc možnosti neni.
Jen být někde na vysoké pozici.

MD194

Zajímavý web, který by mohl pomoci zorientovat se v oblasti podnikání je http://pdq.cz/ .

Thomaszek

No jde o celkem malou částku. Takže buď ideální si půjčit od rodiny bez úroku, nebo u ověřené společnosti jako http://pujcky­promaminky.cz/ a další. Rozhodně nebrat dlouhodobou půjčku a kvůli menší částce se na měsíce vázat.

zjentek

mazači, necháváte zavádějící odpovědi. 2litry denně zas tolik není? Hmm.. Jak je pisatel stár? Jaké má (kromě hulení) přiměřené životní skušenosti? Mi jste právě smazali odpověď, že mj. ricin a nikotin jsou kontaktní jedy ..tak šup, hlupáci, čiňte se tady ,)