fcoop

Víte jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Ano

Náhodným losováním.

Další odpovědi
anonym

Ano

Ja bych mela problem najit 3 naproste neblbce. -iv-

led

Ano

Stačí si pustiť TV

hanulka11

Ano

vezmi to od kraje nezmýlíš se

dědapetr

Ano

Všechny je zlikvidovat a nechat jen tři.

Ella

Ano

stačí vejít do místnosti, kde jsou všichni, zavřít oči a naprosto náhodně na tři šáhnout… a máme to :)

kropitko

Ne

Podle mého to žádný blbci nejsou, na rozdíl od většiny normálních lidí, jsou tak chytří, že se dali na politiku. Dělají velký kulový a mají za to velký prachy.

Jikra

Ano

To nemáš nějakej težší úkol.

quentos

Ano

Itter

Ano

Ano, ale je to věc názoru. Já bych hledal na levé oranžové straně. (jsem pravostanný pirát :) Ale i tak si myslím, že my by jsme na jejich pozici lepší nebyli.

aramah

Ano

Jednoduše co politik to vychcánek = blbec

misa-radilka

Ano

Ano, náhodným výběrem :))

samicek333

Ne

filva

Ano

led

Asi sa teraz nahneváte.
Ak najdeme medzi politikmi „blbcov“ je to naša (nás voličov) chyba, nemali sme ich voliť.

anonym

Kooonecne ! Kooonecne se budu hadat s Led. !
🙂
Ne… Led , ja nemam rada nadavani na lekarske poplatky a na politiky. Chodim volit. Rozumim vam , jak to myslite. jenze : ja jdu volit … , verim programu … verim i tomu , ze to opravdu mysli uprimne … jenze : I kdyz to ten clovek v tu chvili opravdu uprimne myslel , kdyz kandiduje .. , pak se mu na stul dostavaji ruzne " nabidky – obalky " a sama nevim , jestli bych odolala… a stydim se za to. Ale dokud v takove situaci nikdo z nas neni , muze 1 000 krat prisahat , ze by to neudelal … , ale .. rozumite mi. ? ☹ -iv-