Víte, co znamená toto zvláštní slovo „uppdkv“ (upepedekave)?

Nejlepší odpověď
anonym

Úplně po pí.i.do konce vojny

Další odpovědi
anonym

Kdo byl na vojně, tak to zná.Nebudu se opakovat, ale oba dva odpovídající řekli to už i za mně, takže se nechci opakovat.Ale dávám jim po palci za odpověď.

anonym

Barbakane, ale tímhle si myslím jen naháníš body.
To je stejné jako kdybych sem dal otázku, co je atombordel, co to je vrkání, co to je vytloukání brk, co je pupendo (ve stejnojmenném filmu to bylo podáno jinak), co znamená výrok velitele MÁM RÁD MUŽE STEJNÝCH TVÁŘÍ, co je opičí dráha apod.
To jsou všechno výrazy, které znají všichni co byli za komunistů na vojně.
Ale to snad nejsou otázky pro znalostní odpovědi.
Podobně stupidních otázek sem mohu dát spoustu.
Co je šábr, co je šraubsvině apod.

anonym

Lahny, já se oháním „modrou knížkou“, jestli víš co to je! Tuto zkratku jsem slyšel od sloužících v lidově demokratické armádě! Jsou mladší ročníky, kteří nemají ponětí, co tato zkratka znamená a ten debilní vzkaz Jugara je opravdu debilní jak on sám!

anonym

Můj vzkaz byl napsán jako první a je správný a pokud se chceš bavit o debilech,začni u sebe.

anonym

A to jsem ti měl dát palec nebo nominaci!

anonym

Vím, co je modrá knížka.A jsou dva druhy lidí, kteří ji měli.
Buď byli skutečně nemocní (neschopní vojenské služby) a to mám i takového kamaráda a nebo ji měli ti, co se vyhýbali vojenské službě.Dostali ji buď uplácením někoho nebo simulováním něčeho.
Mezi našimi umělci je mnoho takových co se hrdě hlásí k tomu druhému.

anonym

Je možné, abych dostal MK proto, že můj fotr byl generál major Čsla?

anonym

Tobě by jí dali každopádně za každou kravinu.
Tu vojnu bys potřeboval jako sůl.

anonym

Jestliže jsi měl otce tak vysoce postaveného, tak pak se divím, že NEZNÁŠ takovéto vojenské hlášky, protože určitě otec prošel všemi hodnostmi než dostal takovou hodnost a jako takový určitě znal co všechno vojáci říkají a co provádějí.
A na druhou stranu, nevím proč se dneska hlásíš k tomuto zřízení když OTEC MUSEL BÝT KOMUNISTA JAKO POLENO.
Bez příslušnosti ke KSČ by se NEMOHL stát tak vysokým důstojníkem.
A tu MK by jsi mohl dostat, protože otec určitě věděl jak to chodí u odvodů a jak se vyhnout vojenské službě.

anonym

Ne, dělám si srandu, s tím generálmajorem. MK mám ze zdravotních důvodů – zrak mi nesloužil, tak jak by měl a dělá mi to problémy i dnes. Kolikrát čtu otázky nebo odpovědi Jugara a vidím to velmi rozmazaně, ale možná jugar je takový rozmazaný.

anonym

To víš,děd sem vloží otázku jako kdyby na něco vzpomínal a to má i tady.