sznamko

víte co znamená afrikakorps?(já to vím ale jestli to víte vy)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
hanulka11

Ano

už to vím -ale nevěděla jsem …
Afrika Korps bylo jméno skupiny těžce ozbrojených německých turistů poslaných pod velením Ervína Rommela Hitlerem někdy mezi únorem a dubnem .....

panenka

Ano

Do ted jsem to nevěděla ale po přečtení už vím co to je
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/A­frikakorps

Aším

Ne

tom004

Ano

V jejich výbavě (afrikakorps) byly i motorky se speciálním vzduchovým filtrem, který umožňoval pohyb v poušti.

led

Ano

Nemecka vojenská jednotka v Afrike vedená Púštnou líškou generálom Rommelom, ktorých pobyt v Afrike násilne ukončil anglický maršal Montgomery so svojou armádou 1943 dobytím Tunisu

quentos

Ano

na válečné dějiny jsem kadet ;{)>