iceT

Víte co vynalezl F.von Hruschka?

Nejlepší odpověď
anonym

To jméno mi vůbec nic neříkalo,tak jsem si to vyhledala,ani nevím,že nějaký medomet existuje.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Fran­z_von_Hruschka

Další odpovědi
SajmonModer

Vynález medometu

Hruschka byl všímavý a přemýšlivý. Zasloužil se o mnohá zlepšení ve včelařské praxi. Své poznatky publikoval v odborných časopisech. Věhlasu a zasloužené pozornosti se mu však dostalo především za vynález medometu. V září roku 1865[1] představil Franz Hruschka na 14. schůzi německých a rakouských včelařů v Brně svůj vynález a dostal za něj od italských včelařů zlatou medaili.