zzzzz

Víte co vám všem přeji?

Krásné a pohodové Vánoce. 🙂

Nejlepší odpověď
Sůwa

My vám všem taky přejeme: http://letecka­posta.cz/287823855

Další odpovědi
briketka10

móc Ti děkuji zzzzz ☺

všem ostatním přeji to, co si každý sám
přeje a o čem si nechává zdát ☺

http://www.you­tube.com/watch?v=6gCWVMN­EeMI
Doplňuji:
myslím si, že je jedno, kdy a jak se přeje
odpovím každému kdo tu bude, když tu budu..

Illines

Dekuji a i ja se priklanim k pohodovym a veselym vanocum tobe a vsem uzivatelum techto stranek.
Doplňuji:
Mily jezisku,ja pod stomecek nic nechci,ale chci,aby clovek,ktery to ted cte byl stastny.Vis jezisku ,skoro vse se da uz koupit a slysis to na vsech stranach,co lide chteji a koupi ,ci uz koupili. Ale ja chci,aby lide kteri jsou nemocni,byli zdravi.Ja chci , aby si lide nemuseli delalat starosti s bydlenim a teplem.Chci pro vsechny lasku a zdravi.Necham se prekvapit. Toto neni z me hlavy,ale se to se mnou stotoznuje.

hanulka11

Také přeji, zdraví ,štěstí a klidné vánoce všem všem všem.....
právě jsem dala dárky pod stromeček ......my si nadělíme letos dříve" z technických důvodů".Uděláme si krásný a pohodový večer .......a vy si taky užívejte krásné dny a žádný shon .....
Doplňuji:
pro mne je to akorát – díky všem

Matthew

No jó vlastně, tohle jsou moje první Vánoce na odpovedi.cz :D
Taky Vám všem Přeji krásné Vánoce,Šťastný nový rok, hodně zdraví, žádnou kůstku v krku a pevné nervy ;)

hanny 2

Už jsem se lekla,že něco hroznýho!

Takže krásné Vánoce všem!

iceT

Nápodobně,zzzzz,ná­podobně a taky všem ostatním…

badisko

tobe take …hlavne pohodove…:-)…a suwo tobe taky …ale trochu moc prebombinovane..ale jinak kocicak supeer…

sevos

Nápodobně a totéž t všem ostatním.

manon

Taky jsem tady první Vánoce, možná se přeje dřív než jindy – to asi ten víkend před Štědrým dnem, asi je víc času i popřát. Všem přeju pohodu a klid :)

huxa

tobě také :) nicméně jsem doufal, že nám popřeješ krásně prožité letní prázdniny…

vlk samotař

Já se také připojuji.

anonym

Nezačínáme s tím trochu brzy?

Damiana

Díky zzzzz… Nápodobně. A všem ostatním zde přeji to samé. Na přání toho nejlepšího podle mě není nikdy brzy (nebo pozdě:-) a přát si něco hezkého (i všem ostatním) – toho není nikdy dost. Ať je to tu třeba ještě stokrát, vždy se ráda připojím:-)
Mazací komando bude mít stejně nejspíš pohotovost…:-)

Illines

Mozna ano,ale jsou i taci co odjizdi a nebo daji PC pohov.