Avatar uživatele
anonym

Víte co? Potřebuji to vědět.

Doplňuji:
Dagry, když nespíte, co znamená slovo joxer? Není to boxer ve tvaru J?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4974 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

to je zas nějaký „joxer“ při neděli že jo?
Doplňuji:
To používá hodně můj synátor toto slovo a znamená to vtípek.

Upravil/a: dagry

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
iceT

nevim co by mohlo znamenat,ale jmenovala se tak jedna serialova postava,tusim,a ztvarnil ji bratr rezisera Sama Raimiho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
PostApMan

To má být doplnění k nějakému Vašemu dotazu, a nebo jste toho názoru, že je to tu ve 2 hodiny ráno mrtvé a bylo potřeba to oživit nevyřešitelnou otázkou ?
Doplňuji:
nebyl to jen překlep? Nemyslela Dagry „Joker“(vtipálek) ?

Ale to furt neřeší tvojí otázku.

Upravil/a: PostApMan

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nechápu zadání otázky. Můžete být, prosím, konkrétnější?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dagry

Normálně nikde nikdo, všude klid a mi se zašvihl počítač a nemohla jsem se hnout z místa!!! To je o nervy.

před 4974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak se to mohlo stát? Že by přetížený procesor? Já tohle kontroluji Správcem úloh. Kolikrát musím restartovat prohlížeč a vypnout přehrávač než se vše uklidní.

před 4974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

švihl ?..bude něco jako zamrzl/zasekl. Pokud máš Win XP, tak to nejčastěji dělá wpvault.exe ve správci úloh – to jsou automatické aktualizace (vytížení procesoru někdy až do 100% ) a následné zamrznutí. U 7ček se mi to v životě nestalo.

před 4974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

iXPéčka se aktualizují v tuto dobu? Nevím jak to má nastavené ale díky za názor. Mě nejvíc vadí to, když zapnu PC v úterý a začne horlivé stahování aktualizací. Jako kdybych si to koupil kvůli aktualizaci nebo jako kdyby si počítač žil svůj vlastní život. http://img.na­dapenny.com/t20/102­26/nadap202056763­210232.jpg Tady je vidět vše.

před 4974 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
PostApMan

Takhle se nikam nedostanem, chápu že jsou dvě ráno a je možná je víc lidí jako já kteří ještě v tuto hodinu nespí, ale furt to mohla být otázka na kterou se dá odpovědět…

před 4974 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek