hanka R+

ja si myslím že to bez počitače vydrřím......a že se to da vydržet......ale jinak si myslim že to je každe ho volba......(něk­teří) lidi maj rozum a kokažou si vybrat mezy počitačem a normalním životem…

panenka

Taky bez něj dokážu vydržet ale jen chvíli
🙂

poa.li

Pro některé lidi už je normální život právě počítač. Tyhle fotky jsou povětšinou zachycená realita. Co asi řeknou naši potomci, až to uvidí? -možná že to je ještě dobrý.. Společnost je nemocná, začněme každý hledat v sobě…

quentos

při pokusu o otevření odkazu mi to hlásí „unauthorized“

led

neviem síce, čo je na obrázku, hlási mi „neoprávnený“, ale bez počítača vydržím. Mám ešte ceruzku, papier, bridlicovú tabuľku, rydlo a sčot 🙂