bobánek

Víte co je to, když se řekne zevluška?

A jaký víznam má v přírodě!

Nejlepší odpověď
anonym

fuj vypadá odporně,
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/%C5%BDel­vu%C5%A1ky
Doplňuji:
ted jsem si vzpoměla že jsem o ní četla v jednom časopise,že dokáže jako jedinná přežít naprosto extremní podmínky,jako je třeba mráz při kterém nedokáže přežít žádný jiný organismus,dokáže přežít i žár tudíž nejde uvařit

Další odpovědi
Miroslavst

Ale oukám podle toho co tam píšou, že to je jako Alien-Vetřelec, akorát na zemi :( a nelíbí se mi.

flodur

Kdyby se alespoň usmívala.