adamda

víte co je to 5D kino a kde leží v čr já se tam chystám mám hodně znalostí takže pro vás hádanka 😁

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
honza19hk

ano

Doplňuji:
5D kino Maxim – Praha Avion Park,Brno Brněnská přehrada.
jen vím že základ je 3D plus že se hýbou sedačky s diváky podle filmu .Také to trochu znám,ale nešel bych tam.Já radši normální kino.

Další odpovědi
huxa

ano

Doplňuji:
ano, slyšel, byl jsem v Brně, jako zpestření dne je to zábava, např. prolétáváš se na hrbitově, obraz se vysílá ve 3D a s tebou se naklání sedačky, pouští se bublinky a pod rukou či pod nohami ti pouští stlačený vzduch, aby jsi to i cítil.

Stanislav

ne

Doplňuji:
Já jsem ani nevěděl, že pátý rozměr existuje. Myslel jsem, že jsou jenom 4.

marijakes

ano

Doplňuji:
Třeba v Brně,ale ještě jsem tam nebyla.

SonsyMite

ne

To je pouze název O.o rozměry jsou pouze 3!

Natty*

již jsem tam byl