zjentek

Víte, co je na této nové verzi odpovědí nejvíce na prd?

Samozřejmě je tady toho na prd STRAŠNĚ MOC, o tom by se dala vést polemika do nekonešna, ale… U původní verze odpovědí, když psal člověk otázku, tak se mu v našeptávači s každým novým napsaným písmenkem objevovaly další a další návrhy možností kliknout na některou z pestré škály jiných, již dříve položených otázek, obsahujících obdobné znaky a tím se dovědět různé odpovědi ještě dříve, než otázku na web vůbec vyvěsil.

Tak něco takového bylo „moderní“ úpravou webu (nebo co to má jako být) zcela pohřbeno. RIP.

jE TATO OTÁZKA UŽ PRAKTICKY ZODPOVĚZENÁ? vŠICHNI SOUHLASÍ? dIVNÉ, ŽE? jE TO TAK A PŘESTO S TÍM NIKDO NIC NEUDĚLÁ. zAJÍMAVÉ? šlendrián? Názory?

Nejlepší odpověď
Alesh

Na této o předešlých verzích je nejvíc na prd, že vlákno nelze větvit. Sice je možnost diskuse, ale ta je taky blbě udělaná, za chvíli nevíš kdo na koho reaguje. Podle mě ideální by bylo udělat klasické větvení, prostě založíš vlákno, někdo ti na něj odpoví a ty pak můžeš odpovědět přímo jemu atd. Taky bych vlákna řadil ne podle data založení, ale podle data poslední reakce. Zkrátka tak jak to má absolutní většina moderních diskusních serverů, viz např. bikeforum.cz

Zdroj: https://www.bike-forum.cz/forum/preh­led/aktualni

Další odpovědi
elkon

Nic neřeším, když je dotaz rozumný, odpovím, pokud znám odpověď. Ostatní mě nezajímá.

paul1

Vcelku souhlasím, také mi „nápověda“ chybí.

aliendrone

Prdím na našeptávač, stejně byl naprd.
Co mě ale KUEVSKY sejří je změna velikosti pole pro psaní pošty. Už před tím bylo DOST malé a úzké (na šířku cca poloviční, než standardní pole zde na webu pro odpovědi), ale teď se vejdou už jen 3 řádky textu (v nejlepším případě)! :( :( :(

Opravdu nechápu důvod k takové „úspornosti“ (a nebyl jsem schopen ho ani vydedukovat po zamyšlení), to už hraničí s onanií provozovanou rukou prostrčenou skrzevá zažívací trakt. K ČEMU to má být dobré? :( :( :(

Jako zmenšující se avatary v diskuzi OK, bezvýznamné (myslel jsem původně, že je to kvůli orientaci v posloupnosti příspěvků, ale jestli ano, tak to funguje ŠPATNĚ!), ovšem přeci jen alespoň kosmetická změna.

Primárně by se ale měly preferovat změny vedoucí k LEPŠÍ uživatelnosti webu, nikoliv NAOPAK! A na kosmetické opičárny se soustředit až když je po stránce funkcionality web OK. Bližší košile, než kabát, můj názor.:( :( :(