Víte co ? Já už nechci být ženská!

Chlapi po mě házejí očima – vepřovými,ženské závidí frizuru i barvu mých vlasů,děti se mi posmívají,.....! Já chci být zase tím,kterým jsem byl před převtělením,prostě Barbakanem!

Nejlepší odpověď
ten který je

Já vím,žena uvězněná v mužském těle.:-D

Další odpovědi
Sůwa

Moc dlouho jsi to nevydržel a my chudinky to musíme vydržet celý život. 🙂

IK

🙂 super, to by mohlo vyzkoušet víc lidí…je to rozhodně méně bolestivé než když přijdou rovnou s konečným rozhodnutím. Není nad to když se člověk smíří s tím co má 🙂

briketka10

no hurááá barbakáán sandokáán..
co jsem říkala před 4 ma hodinama..
ale co my víme, zítra bude mít něco z Facebooku třeba nějakou ŽÁBU..

Drap

Oslavíme návrat ztraceného syna

venkovan

Tak to máš blbý – te´d budeš muset po ženských házet očima sám taky.
Jinak tě budou považovat za 4 % populaci.

hanulka11

stejně to nejsi ty , protože už ses jednou proměnil :D:D: