tom004

Víte čemu se říká „růžový šum“?

Nejlepší odpověď
jennysh

Růžový šum také známý jako „1/f šum“ nebo „kmitající šum“ je signál nebo proces s takovým frekvenčním rozsahem, že výkonová frekvenční hustota je přímo úměrná převrácené hodnotě frekvence. To nastane v mnoha případech studie a získává tak svůj název jako přechod mezi bílým a červeným šumem.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org

Další odpovědi
fablen

dalo by se tak říkat i všem těm nekonečným telenovelám „růžovkou“ počínaje až po všechny červené knihovny…které nakonec taky vyšumí a jsou o ničem.