Avatar uživatele
Dochy

Víte (a podělíte se) o nějakém aktuálním/živém systému na spolujízdu, autostop, nebo něco podobného?

Kdysi jsem se se svými občasnými volnými místy v autě zapojil do jízdomatu. Ve většině případů jsem získal jednoho spolucestujícího. Z jízdomatu se stal blablacar a nějaký čas fungoval. Ale teď mi připadá, že je to čím dál slabší (možná ne, může to být i tím, že teď nabízím jízdy v méně vhodných termínech)

Máte nějaké aktuální zkušenosti s jakoukoli aplikací zaměřenou na využití volných míst? Víceméně mně nezajímají komerční služby suplující TAXI, ale cokoli zaměřeného opravdu na využití nadbytečné kapacity míst ať už za poplatek nebo zdarma. Si říkám, že ty lidi přeci nemohli jen tak zmizet 🙂

Dík.
Víte (a podělíte se) o nějakém aktuálním/živém systému na spolujízdu, autostop, nebo něco podobného?

Upravil/a: annas

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, EKSOT123, LelandPalmer před 1520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Arne1

BlaBlacar normálně funguje, občas někoho vezu do Bratislavy nebo Ostravy. A v pátek jsme se vraceli z výletu do Užhorodu a jedna z účastnic si cestou domluvila perfektní BlaBla dopravu z Brna do Berouna.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

už přes tři roky tu čekáme na spuštění WAZE CARPOOL a kde nic tu nic, Google jen slibuje … takže než tu bude ten, nezbývá než BlaBlaCar, který tu má ale docela solidní uživatelskou základnu a funguje spolehlivě.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Dochy,

nešťastná formulace otázky, tzv. zeugma.

před 1170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

To je možné. Ale bylo to rozhodně lepší než ty další varianty. S tou závorkou, která jasně říká, že to k dané větě přímo nepatří, by to snad nikoho dráždit nemuselo.
Navíc editovat otázku po roce???

před 1170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Upravím otázky dost často, když na ně v archivu narazím. Tak se stalo. Moc vašich otázek jsem neregistrovala, ale příště je nechám tak.

Ale moje úprava se vám nelíbí, budiž, vracím tu vaši původní…

Myslíte, že víc otazníků zvyšuje „hodnotu“ otázky.

před 1170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Dík
Nezvyšuje hodnotu otázky, přidává emoce či se pokouší přidat další informace, které jsou prostým textem těžko přenositelné 😉

před 1170 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Odpovědi.cz

BlaBlaCar funguje, ale opravdu už to není, co to bývalo za dob Jízdomatu. Osobní názor je, že studentům hodně zlevnili vlaky (ČD) a tak ubylo spolucestujících i řidičů právě na trasách, na kterých se mohou vlakem pohodlně přepravovat (např. trasa Praha-Pardubice-Brno-Bratislava)

před 1520 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Dík za názor. Taky mně napadlo, že slevy by mohly mít vliv. Ale nejsem zas tak častý a pravidelný uživatel abych si jen na základě mých pozorování mohl být jist.

před 1520 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek