Reganois

Vítáte nově založenou ligu, kterou tvoří jedni z nejlepších klubů na světě?

https://sport­.aktualne.cz/fot­bal/zahranici/su­perliga-je-na-svete-dvanact-velkoklubu-zalozilo-superbohat/r~ffe1a3­c4a0d211eba22a­ac1f6b220ee8/

Je to krok ke zpopularizování fotbalu? Těšíte se? Proč jsou tak kluby kritizovány, když využívají benefitu svobodného trhu a disponují se svými penězi, které chtějí investovat do zajímavého projektu?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… a bude i pro bílé ???

Další odpovědi
Drap

Je mě to úplně jedno. Ty se domníváš, že fotbal je málo populární a je třeba ho popularizovat?

Ametyst

Žádný svobodný trh to není. Je to další krok k elitářství. V téhle souvislosti mě napadlo, že se tyto „elitní kluby“ nebudou muset špinit s ušmudlánky z Východu, viz Slavia.

marci1

Ne. Real, Manchester City a Chelsea podle člena UEFA vyloučí z aktuální Ligy mistrů!? Rozhodne se v pátek. ☹

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Ametyst: Opravdu to tak lze jednoduše popsat?

Ametyst

Reganois: Jen mě napadla souvislost, jak to do sebe zapadá i časově. Ale já jsem konspirátorka, kecat si můžu, co chci, a nic se nezmění.:-)) Je obecný fakt, že se s námi Západ moc nemazlí a zachází s námi hnusně. Někdy jsou pravdy odporně jednoduché.

Reganois

Spíše nesouhlasím, ale i tak děkuju za tvůj příspěvek.

Ametyst

Reganois:Já také děkuji.

Reganois

Drap: Já nevím, liga se špičkovými kluby je přeci lákadlo?

Reganois

Mc Merkurion: Pochopitelně. Dokonce tam bude hrát i Bílý balet.