jjsemtujak

Nevadí, když si dám ranní nebo odpolední kávu na vitamíny?

Užívám teď především když ráno vstanu vitamín C a to ve formě vymačkaného citrónu ve sklenici vody a vitamín B – komplex ve formě pivovarských kvasnic.
Potřeboval bych jen vědět jestli tělu nevadí káva na vitamíny. Neutralizuje vitamíny v těle? Nebo nemění účinek vitamínů požití kávy?
Kávu já mám totiž rád a asi bych si nedokázal představit ráno bez šálku kávy, ale vitamíny užívám.

Odpovědi
petra15

Pred pitím kávy mohu jen varovat, a to stále…Urcite vís, ze káva blokuje vstrebávání zeleza…u vitamínu pocítej s jen 50%ním úcinkem…