enouwe

Nevíte, kolik cca procent se vstřebá z jedné 500mg tablety vitamínu C s postupným uvolňováním?

zajimalo by me, kolik cca procent se vstřebá z jedné 500mg tablety vit. C s postupným uvolňováním. Kolik miligramů se asi dokáže vstřebat za tu dobu?

Původní neotázka
vitamin C s postupným uvolnovanim

Odpovědi
Drap

U každého jedince to bude jiné.

dr.luha

Je lepší si koupit kilo céčka za necelé dvě stovky, a nemuset řešit postupné uvolňování…Zde je volně dostupná kniha (šíření povoleno autorem)…https:/­/cloud.mail.ru/pu­blic/6nVR/HfR9ScQbQ

gecco

Dej si nějaký přirozený zdroj – nyní třeba zelí nebo citrusové plody…
😉
K otázce – nelze určit, vstřebávání Céčka je jednak individuální a druhak kolísá i u daného jedince podle mnoha faktorů.