Annie Flow

Vir v notebooku, stahování programů, otevírání reklam. Poradíte, co s tím?

Dobrý den, pranděpodobně jsem si do notebooku dala nějaký vir. Stahují se mi programy, které jsem si sama nestáhla, sám se mi otevírá prohlížeč, který jsem si ani nestáhla, a když už jsem na Opeře, je to samá reklama.
Poradíte co s tím?
Existuje nějaký program, který by tento problém odstranil?
Děkuji.

Odpovědi
gecco

Existuje program…
Ale musí se s ním umět zacházet a taky vědět, co chceš nebo nechceš…
😉
Neuraž se, ale – obrať se na odborníka, podle formulace dotazu ti nelze přímo poradit.
______
A pokud by ses přecejen rozhodla do systému ´hrabat´ – ZAZÁLOHUJ si předem data (máš-li tam jaká).
😉