Denisa32

Vir v mobilu?

Moc se bojím že mám v mobilu vir :/ :D nestahuji nic kromě písniček z Uložto…a občas se i kouknu na filmy kde ale vyskakují „nestydaté“ reklamy..bojím se že sem něco chytla..a ještě hůř nějakého hackera:(
.co vy na to?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ten hacker kterého jsi chytla co tam vyskakuje je reklama. Nějak se ty stránky kde sleduješ film atd. musí uživit.

Další odpovědi
ptáč

To chce Coldrex. Když mobil zjistí přítomnost viru, dojde k vyvolání reakce imunitního systému zanícením dočasného úložiště (cache), což může vést k ucpání displeje.

https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.kaspersky.lig­htscanner&hl=cs
Po testu odinstalovat ať appka nebere místo.