fortin

Víno ano, nebo ne?

Když chlastám víno, hodí se k tomu jíst kaviár? A jak to dlouho vydrží v chladničce značky gorenje?

Nejlepší odpověď
georgia

ke kaviáru se pije šampáňo.vše má svojí lhůtu.ale kaviár je nejlépe zkonzumovat hned.Podává se v ledu a s citronem,bílá veka a máslo.Dobrou chuť! je to balada

Další odpovědi
babina

Já myslela že se víno popíjí ale když ho chlastáte tak se ktomu kaviár přece nehodí ke kaviáru se hodí šampaňský nezáleží na typu lednice dobře funguje i calexka

Jituna

Pokud víno chlastáš, tak se vybodni na kaviár. Zkrátka to pro tebe není.

XenieRo

Ahojky :) Prosím o rady. Chceme si domů koupit domácí vinotéku… Jen nevíme, podle čeho ji vybrat. Určitě samostatně stojící, ne věstavěnou… Značek je ale celá řada… uměli byste prosím doporučit, jakou koupit? Děkuji…

Pajka.111

Ahojky :) Hele, mrkni sem https://www.do­macivinoteky.cz. Mají web plný super kousků. Já od nich vinotéku mám a mám na doporučení zn. Dunavox. Tak doporučuju. Jinak taky doporučuju se se shopem spojit a poradit se :)