Vím že flambování bez alkoholu asi moc nepůjde.

prvne jsem se spatne vyjadril potrebuji flambovat ne pred hostem a servis a vydej pokrmu je od hosta natolik vzdalen ze klasickym destilatem to nedavam plamen rychle pohasne pote co se odpari alkohol proto zhanim nejakou pastu co je vice trvajici. kde ji mam kmnpit dekujju.

Odpovědi
mojitek

ale vzdyt flambovani je kratky proces.. Jinak restaurace se nechavaji zavazet od spec.gastro velkoobchodu,tak si vemte jejich nabidkovy katalog a tam urco neco bude