ReHu

Vim, že by psi neměli jíst kuřecí kosti, ale jak to je s králíkem a kočkou? Kocour mi „ukrad“ obraný králičí stehno.

Děkuju.

A abyste byli v obraze, kocour v pohodě ty stehenní kosti rozkousal.
Vrčel na svou kočičí ségru.
Psí holka mu v nestřeženém okamžiku kousek kosti šlohla 🙂

Jo, je u nás občas veselo 🙂

Nejlepší odpověď
gecco

Kočka jen ohryže zbytky masa a chrupavky, kost chroupat nebude…
😉
U psů je to horší – ti se pokoušejí kousat i kosti a jejich odštěpky se jim mohou zabodnout někde ´před žaludkem´.
Navíc – kuřecí kosti jsou křehké a štípou se…
___
Kočka a králičí kost jsou v poho…
😉
_____________­______________
Dokud pes nežere kočky, je to ´houby sranda´…
😉

Další odpovědi
Drap

Vím. Z kupovaných kuřat to můžeš klidně dávat. Nesmí se dávat duté kosti z ptáků. Tyto se štípají. Ostatní než duté psům neuškodí. Z dnes prodávaných kuřat by kosti neměly uškodit. Díky tomu, že kuře vyroste za 28 dní jsou kosti málo tvrdé. Z králíka pes může.
U kočky nemusíš mít s králíkem žádné obavy.

anonym

Tyhle kosti nejsou vůbec vhodné pro psy,králík má dost špatné kosti pro psa na trávení.
Není rozdíl jak píše Dráp v kopovaných či doma vychovaných kuřatech.
Tyhle kosti prostě pro psy něedoporučuji.

arachis

Mám psa a tři kočky a přečtených spoustů rad. Zobecnila bych to takhle. Vařené kosti (pečené) v žádném případě nikomu. Ze syrových kostí snad jen krky a to spíše větším plemenům. Kočky jedí myši,takže si představme velikost myších kostí. Já bych perforaci střev neriskovala. Jo dát psovi obr kloub aby si vyhrál nebo kočce první část (tu nejmenší) ze syrových kuřat ano.
http://www.elit-krmiva.cz/kosti-nebezpeci-pro-vaseho-psa

anonym

Psi a kočky by u mne v kuchyni nepochodili. Jedni mají hlídat dům a druzí se starat, aby v objektu nebyly myši a různá pakáž.

lota

Já se teda kočce kosti dávat bojím a jídlo dost hlídám, aby se jí nějaká kost nezalíbila. Vím, že jí myši, ale nechci riskovat.

ReHu

Barbakan, oni to přece dělají.

anonym

Když vidím tyto zvířata na fotkách, jak se promenádují po kuchyňské lince nebo po stole s jídlem…

ReHu

Po stole s jídlem?
To nepěstuju 🙂