huxa

vím, je to naprosto debilní otázka, ale i tak ji musím položit, jinak nebudu mít klidné spaní

potkal jsem jednu holku, nevím její jméno, nic prostě o ní, jen její možný věk a to, že je němka a ještě vím, kde se včera zdržovala. můžu někde najít její FB, nebo nějaký kontakt na ni? nebo aspoň jméno?

Nejlepší odpověď
tom004

Jedině poptat se lidí,kteří se tam v tu dobu zdržovali.Třeba jí někdo zná.Jinak pochybuji.Máš dost málo vodítek. 🙂

Další odpovědi
venkovan

Na to existuje jedna stará pravda: „Kdo zaváhá, nežere“.

taranee1

pochybuji – nic o ní nevíš.

roxy52

Pošli pošťáka Ondru do německa.