Duvemblejt

Viklavé koleno – léčba

Zdravím , myslím ,že mám poškozené vazy na levém koleni , často mi koleno vyskakuje a je to opravdová bolest narovnat nohu ,aby to zapadlo zpět.Poradíte mi co by to mohlo být a jaká by měla být léčba? Děkuji (PS: chytám se k doktorovi co nejdříve, hodně teď skáču na trampolíně , asi 1 a půl hodiny denně , což pro mě není tak fyzicky těžké.)

Nejlepší odpověď
Matthew

Určitě bych to namazal alespoň nějakou dobrou mastí, doporučil bych vynechat chvíli nějakou těžší zátež, ať se koleno nezatěžuje, prostě chvilku vypnout. Ale pokud bolest nepřestane, určitě k doktorovi, tohle určitě nepodceňovat :)

A ještě malý bonus k vašemu nicknamu :D nemohl jsem odolat, pardon :)
http://1.bp.blog­spot.com/-2QsR5B3XWNw/T­oxqjJ1e6CI/AA­AAAAAAOzk/3HC-C0-CD10/s1600/du­venblejt.jpg

Další odpovědi
hanulka11

Měl bys jít co nejdříve k lékaři, právě ty tvé doskoky nejvíce zatěžují kolena, věz, že celou váhu tvého těla při doskoku drží tvoje kolena.Léčbu ti určí doktor po RTG.

badisko

doktor a kdyz uz teda musis mermomoci neco delat porid si neco podobneho…http://ww­w.nejlepsi-sport.cz/ortezy-a-bandaze/ortezy-na-koleno ale stejnou sluzbu ti udela elasticke obinadlo…za par kacek…tohle jen vypada lip…