fandosaurus

Vietnamská tržnice,Hradecc Králové. Poblíž třídy Karla IV

Víte co myslím takové ty centra levného nákupu atp, prossím :) kdyžtak připište osobní zkušenost děkuji :)
Doplňuji:
Hledám KONKRÉTNÍ tržnici v HK nejlépe poblíž Třídy Karla IV

Nejlepší odpověď
www

Ptáš se na konkrétní tržnici, nebo na něco jiného?
Všechny vietnamské tržnice fungují stejně, velmi levně koupí a dráž prodají. Zboží pak tomuto odpovídá. Nic víc, ani míň není potřeba hledat a ani nelze nalézt. 😁
Zkušenost
Doplňuji:
V každé takové tržnici je spousta prodejců jednoho zboží a každý z nich se může chovat trošku jinak při reklamaci ap. Protože jsem z Brna, musíš si to sám vyzkoušet stejně jako já.
Např. mně vyměnila prodavačka deštník bez řečí, sousedce tentýž ta samá už ne 😉

Další odpovědi
terry

HK snad není tak velký, abys nemohl někam zajít nebo zajet, pokud něco potřebuješ.
A 20 tržnic v vietnamských HK asi nebude.