patrikortus7

Vietnamec v Praze ktery prodavá cigarety 18– ?

Dobrý den,
nevíte kde je v Praze (nejlépe na IP Pavlová a v blízkosti) nějaký obchod kde prodají 15 letému cigarety?
Ps: prosím nepoučujte mě.
Doplňuji:
:D :D praktický každý Vietnamec prodá cigarety i když Vám je 3.. jen jsem chtěl vidět Vaše vtipné odpovědi, ale nečekal jsem že to budete brát až tak vážně :D vážně si myslíte že jsem tak primitivní abych nevěděl že každy Vietnamec to prodává? :) ale jsem rád že mi nikdo nenapsal nějaký kontakt, protože mi je ,,15" :)

Nejlepší odpověď
Agneta

Nejvíc se mi líbila ta paní Pavlová:DDD

Další odpovědi
gecco

WTF???
Chceš na veřejném fóru poradit, jak přestupovat zákon???
:-O
Jsi zřejmě „ještě bětší bl*ec“, než jsme doufali"…
😁
Doplňuji:
Ad Doplnění – je mi úplně jedno kolik ti je, jen jsem vyjádřil názor, že kdo čeká návod k porušování zákona na veřejném fóru, nemůže to mít mezi ušima úplně v cajku.
😁

setapouch

Bacha na kouření, mj. ničí mozkové buňky. A u tebe to začíná být vidět.

Nazdar Bazar

Je libo jedna rakovina ? Nebo pán radši preferuje karcinom jazyku ?
Dobrou chuť.

Doplňuji:
Úžasně jsi přešel do defenzívy. Mimochodem trošku zvláštní názor že ti KAŽDÝ Vietnamec prodá tabákové výrobky bez ohledu věku.

marci1

Všichni doufáme, že nikde takový obchod není. ☹

dnb

Už ho berou cajti, jenom co si přečtou tuhle otázku a odpovědi. Zase bude o jednoho šmejda míň, ještě že si ho prozradil :D

MonkeyKing

Ano je to Vietnamec Tiang-Tong Nguyen a má krámek na rohu IP Pavlová a prodá ti cigarety klidně kdyby ti bylo 5 let

žvýkací

http://media.tum­blr.com/tumblr_lmeh60wi­7L1qablrx.gif