Grim Reaper

Viete niečo o prípade Purity Knight?

Ahoj, už som na to raz narazila (minimálne si pamätám to meno). Neviem dobre anglicky a jediné, čo som pochopila je, že niekto zo Slipknot (Corey?) o nej napísal pieseň. Vraj to bolo dievča, ktoré niekto zaživa pochoval, no prípad nebol pravdivý. Neviete o tom niečo? Je to lož,ak áno, kto je na fotkách, ak nie, čo sa vlastne stalo?

Odpovědi
fcoop

.: Píseň Purity je o dívce jménem Purity Knight, kterou vystopoval a unesl cizí muž. Tento muž poslal stopu policii, aby se pokusili ji nalézt. A nakonec, ji zaživa zakopal a ona se udusila. Slipknot si mysleli, že je to pravdivý příběh, ale není. Aby neměli problémy s autorskými právy, nahradili tuto a Frail Limb Nursery píseň písní Me Inside z Digipacku. To prakticky znamená, že jsou dvě verze alba Slipknot. Corey ale stále věří, že to, co se stalo s Purity je pravda.

Zaujimavosti ohladne kapely SlipKnoT

http://www.slipknot-maggots.estran­ky.cz/clanky/zau­jimavosti/zau­jimavosti-ohladne-kapely-slipknot.html