led

Viete, komu patrí rodokmeň s viac ako 2 000 000 000 p­otomkami?

Najslávnejší mysliteľ, politik a štátnik a sociálny filozof Číny žil v rokoch 551 až 479 pred naším letopočtom. Jeho potomkov monitoruje C. Genealogy Compilation Committee. Za obdobie približne 2500 rokov vypracovali rodokmeň, ktorý zachytáva viac ako 83 generácií a neuveriteľných viac ako dva milióny jednotlivcov. Rodokmeň priebežne vychádza v knižnej podobe.

Odpovědi
dudu

Čínský filosof se nepokouší podat úplný a bezchybný systém světového názoru, … Konfucius (551 – 479 př. n. l.) je latinizovaná podoba jména … Konfucius žil v době mravního rozvratu a vnášení relativity do morálky a tradic

annas

Pokud K. geny přecházely z generace na generaci, to musí být chytrých lidí!