iceT

Víe co znamená spojení

andělské trouby-Walserská pole?
Doplňuji:
Tak ani v té kategorii hledaná odpověď není…jsou tam jen dvě,o kterých vím.Škoda,moc se mi líbila.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Dle pověstí: Na zemi se zjeví Antikrist, na Walserských polích se strhne velká bitva, zazní andělské trouby a strhne velká bitva a nastane Soudný den.
Pahádky.Bratři Grimmové.
Doplňuji:
http://www.po­hadky.org/index­.php?co=pohad­ka&pohadka=17

Další odpovědi
tom004

Asi to bude úplně od věci,ale mám rád pohádky.A našel jsem jednu od bří Grimmů.Tam se píše o konci světa,až se na těchto polích,za zvuků andělských trub zjeví antikrist.Jinak se tak říká i nějaké květině,ale to jsou Andělské zvony.No,pěkný gu­láš.