Avatar uživatele
Miroslavst

Viditelnost přidělených bodů (palců) – brali byste to?

Brali byste, pokud byste si otevřeli můj (tedy každý svůj) profil a v něm záložku odpovědi, tak by bylo hned vidět zda vaše odpověď byla ohodnocena nebo ne?
Takto vidím akorát přírustek bodů celkem, ale pak musím hledat za co.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, zdeny, rynek878, anonym před 5090 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Mě by se to líbilo,zdlouhavě pak vyhledávám odpovědi na které jsem odpověděla. Jsou takové,kde mě zajímá,jestli to tomu člověku pomohlo…pokud ne tak jsem sice pak smutná a přemýšlím,jak tomu člověku pomoci,ale pokud mi ten dotyčný dá palec,tak jsem ráda,že byl s danou odpovědí spokojený.

No a opět se k tomu vracím,chtělo by to nějakým způsobem zviditelnit,označit diskuze,kolikrát chci diskutovat a vedu monolog.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Není to špatný nápad brala bych to.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Taky jsem už na to myslel,vždy si říkám,za co jsem ty body vlastně dostal,je to dobrý nápad.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Ano, to by bylo fajn, také mě nebaví se pídit, za co mě někdo ohodnotil. Dalo by se tu hodně vylepšovat, ale jde to nějak pomalu. Miro, je vidět, že Vám to nededá a stále tu nad tím dumáte, to je fajn, díky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Souhlasím s Miroslavstem. Měli bychom o užitečnosti svých odpovědí lepší přehled.

Pro Kropítko:
Vznesla jsem dotaz na Odpovědi kvůli diskuzi. Prý uvažují o změně systému diskuze. Bylo by to lepší, protože většina se na starší příspěvky nepodívá. Reaguje jen několik jedinců. Škoda. Příspěvky jsou mnohdy podnětné a jsou ku prospěchu věci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Není to pro mě moc důležité, ale asi by to pro zajímavost dobré bylo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Přesně, přesně. Mám stejný „problém“. Když se mi přičtou body za palce, hned hledám za jakou mojí odpověď jsem dostala ten palec. Často se však nedohledám ☹

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek