Vidíte význam ve výmalbě bytu při jeho prodeji?

Nám byl byt odprezentován se strhanou kabeláží, poničenou omítkou, špinavým přilepeným kobercem (měsíc se strhával), zašpiněnou koupelnou atd. – byt jsme brali pod cenou v exekučním řízení, takže jsem to bral jako součást slevy. Koupě byla za účelem zisku. My si vymalovali barvitě s různými motivy tak, jak tuším, že by se to ne všem muselo líbit. Je to tu nyní komplet zařízené, pospravované atp. – otázka však zní, jak moc má smysl řešit výmalbu v jinak udržovaném bytě? Pokud už bych měl něco dělat, spíše se mi chce malbu seškrábat, než znovu malovat – jednoduše proto, že si to pak stejně každý přemaluje po svém. Byla by pro vás barvitá výmalba dokonce výhodou? Dodám, že v ložnici byl položen opravdu nechutný koberec na popraskaném betonu – přilepen po celém povrchu. Takže po jeho odstranění jsme se rozhodli pro omyvatelnou podlahovou barvu – což už vůbec netuším jak bych mohl řešit – očekávám, že po koupi si tam stejně buď dají koberec, nebo znovu vybetonují. (Tady na strhávání opravdu rezignuji – barva je úmyslně odolná proti stěru a umožňuje vytírat – jsou ošetřeny všechny rohy, takže žádná tekutina to tu nemůže narušit – ošetřeno je 10 CM nad podlahou a rohy vzaty přemalovaným silikonem.)

..
Vidíte význam ve výmalbě při prodeji?

Nejlepší odpověď
Tomáš1234

Neřešit

Škoda času, stejně si to noví majitelé předělají k obrazu svému :)

Další odpovědi
nyjono

Přemalovat komplet bíle

Podle mnohých diskuzí si to později noví majitelé vymalují podle svého.
Pokud to není hrůzostrašné, asi neřešit, pokud to je bída, hodit do bílé. Ta je neutrální a byt vypadá lépe, když se má prodávat.

paul1

Přemalovat komplet bíle

Opravit nerovnosti a díry sádrou a vymalovat na bílo, dělá to lepší dojem.

Cuciet92

Oškrábat