Reganois

Vidíte nějakou alternativu vůči připravovanému zvyšování daní, nebo v novém období je to nevyhnutelný krok?

Aneb jak to zaplatit, když se tady populisty amatérsky hospodařilo?

Nejlepší odpověď
dubraro

vidím alternativu, zvyšování daní není nevyhnutelné

Podstatně omezit plýtvání a rozkrádání veřejných prostředků.

Další odpovědi
Kepler

očekávám zvyšování daní jen pouze v některých segmentech

No, už se stalo, ten schodek se bude muset nějak snížit. Především by to ale chtělo orientaci průmyslu na tvorbu finálních produktů s nejvyšší přidanou hodnotou a ne abychom byli jen nějakými montovnami a subdodavateli.

paul1

vidím alternativu, zvyšování daní není nevyhnutelné

V některých případech asi bude nutné trochu daně zvýšit, ale naopak snížení jinde může přispět k vyššímu výběru.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.