Drap

Vidíte dobře ? Jaký máte zrak ?

Zkuste si malý testík
http://letecka­posta.cz/755340046

Nejlepší odpověď
anonym

Vidím hůře na dálku – nerozeznám nápisy ani když stojím kousek od nich. Ale na blízko přečtu i malá písmena. Brýle nenosím.

Další odpovědi
briketka10

testík výbornej u některých jsem ten
zázrak neviděla, ale u jinejch teda jóó :D

sevos

Zrak ještě slouží,ta poslední odpovědˇ je fakt dobrá,

hanulka11

Vidím dobře i ty kujone, tys mi dal nakonec :D:D

kapka

Poprvé, co se mi zjevil Ježíš…
Napadlo mě, že to je celkem zneužitelný, lidský zrak se dá celkem snadno oblbnout.

Vlčice777

Vidím špatně na dálku,brýle nenosím,ale asi budu muset.Když si zakryji pravé oko tak na levé vidím dobře,ale když to udělám opačně,tak na pravé vidím rozmazaně.:-(