elinkabublinka

videosoubor AVI

U videosouboru AVI mi nejde zvuk,zkusila jsem stahnout různé přehrávače,co podporují tento soubor,ale bez úspěchu.Dříve mi AVI v pohodě přehrával.Něco jsem zkopala,ale nevím co.

Nejlepší odpověď
GangstaHelper

Jiné přehrávače nepomohou, jelikož jsou jen jakousi „bránou“ mezi uživatelem a kodekem, který je v systému práve na přehrávání.

Vyzkoušejte tento kodekhttp://www­.stahuj.centrum­.cz/multimedi­a/kodeky/klite­codecpack/?g[hle­dano]=k%20lite&g[oz]=5­.8.0&g[up]=Fu­ll

Před instalací odinstalujte současné kodeky v Přidat nebo odebrat programy (položky jako codec pack all in one, codecs, atd.).

Občas se stane, že je třeba je přeinstalovat.

Další odpovědi
frankie

Zkuste přehrávač VLC player. Link uvádím ve zdroji. Poud je problém pouze u jednoho konkrétního souboru tak může být něco s tím souborem.

Zdroj: www.videolan.or­g/vlc/