Armanej60

Videonávody – jak se to dělá?

Dobrý den

Všiml jsem si na youtubu, že sposta lidí kouká na hraní PC her (Lets Play) a tak by mě zajímalo jak se to dělá?
Doplňuji:
jo a když tak prosím připiště jaký programy bych k tomu potřeboval, rád bych aby to bylo zadara

Nejlepší odpověď
Co

http://www.slu­necnice.cz/sw/cam­studio/

Licence: GNU GPL

Další odpovědi
Michal Kole

Trochu OT, ale k tématu:

Vytváření takových videí a umisťování je dost na hraně autorského zákona, protože se k tomu užívá cizí dílo k tvorbě vlastního díla (nejsem právník, abych to nazval, zcela přesně).

Aby to bylo právně čisté je potřeba mít souhlas firmy, která hru vytvořila.