AmiHoangVn

Video z YT jak dostat do samsungu s5230

=D

Nejlepší odpověď
Ponytail

Stáhnout třeba přes youtube downloader a pak do mobilu přes kabel nebo bluetooth.

Další odpovědi
DDarent

Proč se ptáš 3×????

Elk

Stáhni si tento program z odkazu. Pomocí tohoto programu si stáhneš danou věc z youtube a potom si to dáš do telefonu.
Kdybi Ti to nešlo – napiš mi email – poradím.
Formát MP4 nebo 3GP s maximálním rozlišením 320 × 240.

Zdroj: http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/os­tatni/atube-catcher/?g[hledano]=a%20tu­be%20catcher%20%20[%­E8esky]&g[oz]=2­.2.552