Papik 14

Jakým programem můžu vylepšit video z mobilu?

Jakým programem můžu vylepšit video z mobilu? není to čistý je to takový rozmazaný

Odpovědi
Formy

Ahoj, SonyVegas… ale pochybuju jestliže je rozmazané (nezaostřené, malé rozlišení) to pujde nějak ,,vylepšit'' :)

ptáč

Docela dobré výsledky podával program video enhanced. Přesný název nepamatuji. Jestli to nebude tohle http://downlo­ad.cnet.com/Vi­deo-Enhancer/3000-13631_4-10577436.html

anonym

nevylepšíš to…
Velmi pravděpodobně je ´rozhýbané´ – a s tím se vcelku nedá nic dělat…
🙂
Pořiď si kameru.